WE CATERING

BAZUJEMY
NA
DOŚWIADCZENIU
NAJŚWIEŻSZYCH
PRODUKTACH
NIENAGANNEJ
OBSŁUDZE
ORAZ
KREATYWNOŚCI
SZEFA KUCHNI

NASZE PRODUKTY

Wyznajemy zasadę, że dobre jedzenie może powstać tylko z najwyższej jakości składników. Wiele wysiłku wkładamy w selekcjonowanie dostawców surowców wykorzystywanych do tworzenia dań podawanych naszym klientom. Dlatego też szanujemy te składniki wydobywając z nich naturalne smaki i aromaty. Nie uznajemy kompromisów w postaci stosowania substancji przyspieszających obróbkę cieplną lub wzmacniających smak. Efekt zadowolenia na twarzach gości uzyskujemy wyłącznie dzięki kunsztowi osób przygotowujących posiłki.

Zawsze świeże produkty
Kelnerzy WeCatering

NASZA OBSŁUGA

Nienaganne maniery, czy nieskazitelny strój kelnera są według nas oczywistą podstawą każdej usługi cateringowej. My postrzegamy obsługę klienta szerzej, widzimy ją jako łatwość współpracy biznesowej już od pierwszej rozmowy telefonicznej, a także jako fachowe doradztwo i udzielanie wszelkiej pomocy w zorganizowaniu niezapomnianego wydarzenia. Przekonaj się sam, jak możemy ułatwić organizację Twojego spotkania!

NASZE DANIA

Dania, które przyrządzamy przede wszystkim są zdrowe. Do ich przyrządzenia używamy jedynie najświeższych składników, a podczas obróbki termicznej nie używamy żadnych przyspieszaczy, przez co nasi Klienci mają pewność, że po ich spożyciu będą czuć się lekko.

MENU NA KONFERENCJĘ
Łosoś fingerfood

PRYWATNE SPOTKANIA & EVENTY (WARSZAWA)

Niezależnie od tego, co świętujesz, jesteśmy po to, by sprawić, by ten dzień był niezapomniany dla Twoich kubków smakowych. Nasi kucharze WE Catering są bardziej niż szczęśliwi, jeśli mogą wykreować coś poza naszą standardową propozycję cateringową.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zapraszamy do kontaktu! Jesteśmy gotowi, by przygotować menu biorąc pod uwagę Twój budżet. Prosimy o telefon pod numer 22 266 00 41 od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00.

WYNAJMIJ U NAS SALĘ LUB ZORGANIZUJĘ KONFERENCJĘ Z WEEVENT

Zapraszamy do zapoznania się z powierzchniami proponowanymi przez WE Event w samym centrum Warszawy.
Oferujemy pod wynajem sale szkoleniowe i konferencyjne w Zebra Tower, Mokotowska 1, p. 12


ANNA PACZUSKA | ANIA@WEGROUP.PL | 731 001 163